Zapisz się na kurs i zostań barmanem

Mieszczący się przy ulicy Dekabrystów w Częstochowie 1000 Club & Rest we współpracy z Ogólnopolską Szkołą Barmanów, organizuje w połowie czerwca kurs barmański. Właśnie ruszyły zapisy na szkolenie.

– Gwarantujemy unikalny i ciekawy program kursu – przekonuje Roman Dąbrowski, współwłaściciel 1000 Club & Rest. – Ponad 80 proc. zajęć to ćwiczenia praktyczne. Trenerzy mogą sobie pozwolić na takie rozplanowanie kursu, ponieważ każdy uczestnik otrzymuje ekskluzywnie wydaną oraz bogato ilustrowaną książkę „Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana”, z której może sam zgłębić wiele zagadnień teoretycznych i tajników produkcji alkoholi. Dzięki temu osoby prowadzące kurs będą mogły skupić się na tym co jest najbardziej potrzebne, czyli na praktycznej nauce tego zawodu – dodaje.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to znana i ceniona w kraju akademia sztuki barmańskiej. Ich kadra to certyfikowani, wysoce kompetentni i uzbrojeni w najwyższe możliwe kwalifikacje wykładowcy. To przede wszystkim ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i mogący pochwalić się szeregiem osiągnięć na tym polu. 

Sam kurs potrwa cztery dni. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie 1000 Club & Rest od 13 do 16 czerwca w godzinach pomiędzy 10.00, a 17.30. Koszt uczestnictwa wynosi 650 złotych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Osoby posiadające status osoby bezrobotnej, tzn. zarejestrowane w urzędzie pracy, mogą starać się o sfinansowanie kosztów kursu.

– Każdy z uczestników oprócz nowych umiejętności otrzyma certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę oraz unikalny dostęp do portalu, który łączy pracowników i pracodawców z branży barmańskiej – mówi Dąbrowski.

To jednak nie wszystko. Absolwenci kursu będą mogli również bezpłatnie powtarzać szkolenie bez żadnego ograniczenia czasowego.

– Czyli na przykład dwa lata po odbytym kursie – przekonuje manager 1000 Club & Rest. – Każdy z kursantów, który będzie chciał ugruntować zdobytą wiedzę oraz umiejętności lub przypomnieć sobie materiał, po prostu powtórzy szkolenie. Tym razem już bez żadnych dodatkowych opłat. Udziału w szkoleniu nie ograniczamy tylko i wyłącznie do osób, które pracują lub chciałyby podjąć pracę w branży. To czego kursanci nauczą się podczas tych czterech dni z powodzeniem można wykorzystać później na imprezach towarzyskich. Zazdrość współbiesiadników gwarantowana – podkreśla.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 505 052 231. Pod tym numerem przyjmowane są także zapisy na szkolenie.

Adrian Biel, fot. Shutterstock