Rozkład jazdy linii 102 GTV BUS

23 marca

W najbliższy poniedziałek, 26 marca, uruchomione zostaną linie 101 i 102 gminnych przewozów pasażerskich, które obsługiwane będą przez GTV BUS. Pierwsza z nich, o numerze 104, wystartowała w pierwszy dzień wiosny – 21 marca.

Do czasu uzyskania zezwolenia na bezpośredni transport do centrum Częstochowy, gminny przewoźnik będzie kursował do granic miasta – Dźbowa i Wąsosza, gdzie mieszkańcy będą mogli przesiąść się do pojazdów częstochowskiego MPK. Co istotne, korzystający z usług GTV do 1 kwietnia na terenie gminy będą mogli jeździć bezpłatnie.

Korzystający z linii 102, biegnącej z Jamek przez Korzonek i Leśniaki, dojadą do przystanku Częstochowa Przyjemna. Tam będzie możliwość przesiadki na linię 33. Drugą opcją jest dojazd do przystanku Częstochowa Dźbów z możliwością przesiadki na autobusy nr 23, 33, 38.

Wszelkich informacji dotyczących kursowania autobusów, a także pomocy w zakresie dopasowania kursów przesiadkowych na MPK, można zasięgnąć pod numerem telefonu dyżurnego ruchu GTV BUS – 608 531 075. Czynny on jest od poniedziałku do piątku, od godziny 4 do 21.

Tutaj pobierzesz rozkład jazdy linii 102.

Piotr Biernacki, fot. Pixabay